Life Elixir Kolagen Malina - Třešeň

KMON Life Elixir Kolagen

Kvalitní hydrolyzovaný rybí kolagen ve formě kolagenních peptidů s příchutí malin a třešní. Složení podporuje zářivou a sjednocenou pokožku. Díky obohacení o podpůrné látky jako je kyselina hyaluronová, vitamin C a další vitaminy a minerály, tvoří účinnou formuli, která podporuje zářící sjednocenou pleť, silné nehty, husté vlasy a odolnost chrupavek.

KMON Life Elixir kolagen se díky skvělé rozpustnosti a vynikající chuti stane součástí vašeho denního rituálu.

Účinné látky

Hydrolyzovaný rybí kolagen ve formě kolagenních peptidů

V 1 dávce je obsaženo 5g kolagenu. Což je optimální dávka dle dostupných studií.

Co jsou kolagenní peptidy a hydrolýza?

Vědci ve spolupráci s odborníky na výživu zjistili, že s kolagenem si tělo poradí mnohem lépe, pokud se enzymatickou hydrolýzou rozloží na menší částečky. Jedná se o menší molekulu, kterou umí tělo lépe vstřebat. Hydrolýza je proces, při kterém se řetězce aminokyselin kolagenu rozkládají na velmi malé kousky.

Dávkování

1 odměrka (součást balení) denně. Záleží jen na vás, do jakého množství tekutiny, výchozí hodnota je sklenice s obsahem 250 - 300 ml. Můžete přidat do teplého, studeného nápoje nebo do jogurtu. Je to jen na vás.

Doporučujeme používat alespoň 3 měsíce, následně můžete měsíc vynechat a nasadit další kůru.

Kdy se dá vidět změna?

Změna je u každého individuální, viditelně se ale pohybuje v řádu 2-3 měsíců.

Jsou v kolagenu všechny 3 typy kolagenu I. II. i III.?

Použitý kolagen je v hydrolyzované formě – najdeme v něm tzv. peptidy. Nelze tedy hovořit o typech kolagenu, které jsou vlastně prostorovou konfigurací. Kolagenní peptidy mají díky nízké molekulové hmotnosti mnohem vyšší biologickou dostupnost než standardní kolagen. Jednoduše řečeno – kolagen má různé prostorové formy, ale nejvíce vstřebatelný a využitelný je tehdy, pokud jej rozdělíme (hydrolyzací) na malé části (peptidy).

Mohou brát kolagen těhotné?

Produkt primárně není určen pro těhotné. Limitem je zde obsah vitaminu A. I když produkt tyto limity bezpečně plní, může dojít ke sčítání vitaminu A z jiných produktů. Užívání v době těhotenství proto nelze doporučit. Legislativně je nutností uvádět upozornění "Nevhodné pro těhotné ženy" u doplňků stravy obsahujících více než 800 µg (RE) vitaminu A v denní dávce. (Vyhláška č. 58/2018 Sb.) 

849,00 Kč
https://www.youtube.com/shorts/LNtCWk38Ziw