Lymfatický odvodňující čaj Spirit

Bylinný čajeBW Tea Lymphatic čaj na odvodnění (Odvodnění organismu) je bylinný čaj s nově sestavenou recepturou pro podporu lymfatického systému a odvádění vody z těla tedy Odvodnění organismu.

Čaj na odvodnění obsahuje truskavec který stimuluje vylučování vody močovým systémem, pomáhá eliminovat škodlivé baktérie z močových cest.
Bříza pomáhá udržovat normální funkci močových cest, příznivě působí na činnost ledvin.

Všechny bylinné čaje od Body Wraps jsou pro vás ručně baleny v chráněné dílně Progrespo.


Složení

Bříza bělokorá list 300mg, truskavec ptačí nať 225mg, vřes obecný nať 225mg, ibišek súdánský květ 225mg, měsíček lékařský květ 225mg, přítula nať 150mg, lopuch větší kořen 75mg, přeslička rolnˇi nať 75mg, pýr plazivý oddenek 75mg.

Jak používat

1 nálevový sáček zalijte ¼ l vroucí vody, šálek přikryjte a nechte vylouhovat 12 – 15 minut.

Balení

20 sáčků

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte při teplotě 5 - 25 0 C. Chraňte před přímým slunečním světlem! Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

155,00 Kč
https://www.youtube.com/shorts/LNtCWk38Ziw